Про лабораторію Genova

Genova Diagnostics (GD) – це глобальна спеціалізована клінічна лабораторія, новатор системного підходу в лабораторній діагностиці. Лінійка діагностичних послуг GD дозволяє попередити та знайти істинну причину виникнення складних хронічних захворювань на біомолекулярному рівні.

Компанія була заснована в 1986 році у м. Ешвілль, штат Північна Кароліна, США під назвою Great Smokies Diagnostics. У квітні 2003 року її перейменували на Genova Diagnostics. На сьогодні GD входить в трійку світових лідерів з лабораторної діагностики в функціональній медицині. Лабораторія співпрацює з понад 8000 лікарів різних спеціальностей з більш ніж 30 країн світу.

Місія Genova Diagnostics

Надання комплексних та інноваційних клінічних лабораторних послуг з профілактики, діагностики та лікування складних хронічних захворювань.

 Каталог діагностичних профілів лабораторії Genova Diagnostics

Чому саме Genova?

  • Висока якість та інноваційність. Дає можливість лікарям грамотно та своєчасно встановити правильний діагноз, виявляючи функціональні порушення в організмі ще до початку захворювання. Лабораторія пропонує ряд біомаркерів, які є унікальними для України.
  • Комплексність профілів. Дозволяє всебічно оцінити ризики хронічних захворювань, життєво важливі біологічні процеси на біохімічному рівні (метилювання, цикл Кребса, метаболізм гормонів, амінокислот, органічних кислот), забезпеченість організму нутрієнтами, наявність важких металів в організмі.
  • Зручність збору зразків. Спеціальні тест-набори для збору біоматеріалу з усім необхідним та покрокові інструкції. Деякі тест-набори розраховані на збір біоматеріалу пацієнтом в домашніх умовах.
  • Інформативність результатів. Цифрові результати представлені у вигляді кольорових інфографік, які дозволяють фахівцю одразу оцінити значення відносно референсного інтервалу.
  • Пропозиції до схеми лікування. Звіти до окремих діагностичних панелей містять пропозиції щодо індивідуальних доз нутрицевтиків (вітамінів, мінералів, амінокислот), що базуються на отриманих результатах.

Лабораторія має повну сертифікацію та акредитована за напрямками: клінічна бактеріологія, мікологія, паразитологія, вірусологія, мікробіологія, серологія, загальна імунологія, гематологія, токсикологія та молекулярна біологія. Сертифікація підтверджена шістьма органами охорони здоров’я, зокрема федеральними центрами охорони здоров’я і медичної допомоги, що контролюють роботу клінічних лабораторій США відповідно до Поправок до закону з поліпшення клінічних лабораторій (CLIA) від 1988 р.

Вже більше 30 років компанія пропонує інноваційні лабораторні панелі досліджень, які допомагають при формуванні персоналізованих клінічних рішень для лікування хронічних захворювань.  В пакетах зібрані як традиційні, так й інноваційні біомаркери – це забезпечує більш повне розуміння конкретних біологічних систем і того, як вони впливають один на одного.

Лінійка діагностичних послуг Genova Diagnostics складається з більш ніж 125 спеціалізованих тестів, які охоплюють широкий спектр проблем в області фізіології, генетики, ендокринології, гінекології, імунології, токсикології, кардіології, терапії, гастроентерології, зокрема проблем харчування, по трьом напрямкам:

  • Дослідження шлунково-кишкового тракту та імунологічні профілі.
  • Ендокринні профілі.
  • Профілі для оцінки метаболізму та нутрієнтів.

Діагностичні дослідження проводяться кваліфікованими фахівцями в галузі генетики, біохімії і мікробіології на сучасному високочутливому і точному обладнанні.

Перелік досліджень

GENOVA DIAGNOSTICS В УКРАЇНІ

З 2002 року Центр anti-aging медицини; «Клініка Святого Даміана Цілителя» є постійним клієнтом та офіційним дистриб’ютором Genova Diagnostics в Україні. За роки співпраці з GD, завдяки високоточній та комплексній діагностиці, наш погляд на істинну причину захворювання кардинально змінився. Методи дослідження дозволяють на біохімічному рівні знайти причину гострих і хронічних захворювань. В свою чергу, завдяки цьому інструменту, лікарі мають можливість грамотно і своєчасно встановити правильний діагноз, виявити фізіологічні порушення в організмі на початковій стадії захворювання і призначити етіотропну терапію.

Клініка Святого Даміана Цілителя