Шлунково-кишковий тракт

Інтегративна медицина використовує комбінацію традиційних і превентивних методів лікування і діагностики.

Всі рекомендації наших лікарів базуються на принципах доказової медицини

Захворювання, з якими ми працюємо

Найбільш ефективним функціональний підхід буде в лікуванні таких захворювань: 

Чого очікувати на консультації

Прийом в клініці триває 2 години — лікар в цей час може детально ознайомитись з симптомами, які турбують пацієнта, уточнити всі необхідні деталі способу життя для того, щоб визначити ефективний індивідуальний шлях лікування. 

Тут можна детальніше ознайомитись з регламентом консультації в нашій клініці — https://www.anti-aging.ua/reglament-konsultacii/ 

На прийомі у вас можуть уточнити: 

 • Симптоми, які вас турбують зі сторони ШКТ, а також зі сторони інших систем організму, це основа функціональної медицини — більшість систем нашого тіла повʼязані один з одним і впливають один на одного.
 • Чи приймаєте ви якісь ліки зараз, чи приймали раніше, які аналізи ви здавали. Крім цього лікар може призначити додаткові лабораторні та інструментальні дослідження для повної картини.
 • Ваш раціон, чи дотримуєтесь ви якоїсь дієти, чи дотримувались її раніше.
 • Режим і якість сну.
 • На скільки ви фізично активні — режим, тип і інтенсивність тренувань.
 • Сімейну історію. Генетичний фактор дуже важливий у питаннях здоровʼя, лікар може уточнити, чи мають якісь хронічні захворювання ваші батьки, їх перебіг.  
 • Хронічні захворювання, які у вас є, адже часто неприємні симптоми зі сторони шлунково-кишкового тракту можуть бути побічним симптомом інших хронічних хвороб.
 • Стрес у вашому житті. Важливо розуміти, яке стресове навантаження ви отримуєте, як з ним справляєтесь, який вплив на ваш організм воно має. 
 • Дієтичні добавки, рослинні екстракти, які ви приймаєте чи мали досвід приймати. 

Ці дані допоможуть лікарю скласти повну картину вашого способу життя та знайти першопричину захворювання. 

Залежно від потреб кожного пацієнта варіанти лікування можуть включати рекомендації щодо лікування лікарськими препаратами, дієтичними добавками (вітамінами, мінералами, рослинними екстрактами, пробіотиками), коригування фізичного навантаження, рекомендації з харчування, режиму сну. 

 

Захворювання шлунково-кишкового тракту є одними з найпоширеніших серед населення. І для лікування цього типу дисфункції добре підходить інтегративний шлях

Бо саме такий підхід може допомогти знайти першопричину дисфункції ШКТ, скоригувати перебіг хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. 

Ми маємо усі необхідні можливості для точної діагностики — співпрацюємо з міжнародними лабораторіями Genova Diagnostics і NordicLab, за допомогою яких ми маємо можливість проводити унікальні точні тести й встановлювати джерело неприємних симптомів.  

Це аналізи, які дозволяють оцінити життєво важливі біологічні процеси на біохімічному рівні (метилювання, цикл Кребса, метаболізм гормонів, амінокислот, органічних кислот), забезпеченість організму нутрієнтами, наявність важких металів в організмі, генетичні тести.

Зі сторони ШКТ є: 

 • Дослідження шлунково-кишкового тракту та імунологічні профілі.
 • Ендокринні профілі.
 • Профілі для оцінки метаболізму та нутрієнтів.

Крім цього в клініці є можливість провести інструментальну діагностику — OligoCheck і УЗД дослідження

Якщо вас турбують неприємні симптоми зі сторони шлунково-кишкового тракту, не зволікайте, записуйтесь на консультацію.

Чекаємо вас в нашій Клініці Святого Даміана Цілителя.

 

 

Клініка Святого Даміана Цілителя