Захворювання шкіри

В наш час велика кількість людей стикається з різноманітними захворюваннями шкіри, наприклад, псоріазом, акне, атопічним дерматитом. Захворювання шкіри (дерматологічні хвороби) сильно впливають на стан дерми людини, яка виконує роль головного зовнішнього захисного барʼєра від різних факторів та навколишнього середовища. Такі хвороби, якщо їх не лікувати, здатні призвести до великої кількості проблем зі здоровʼям та самопочуттям людини, оскільки організм стає вразливим до інфекції та зовнішніх патогенів.

Корекція соматичних та метаболічних порушень при захворюваннях шкіри, волосся та нігтів проводиться у нашій клініці, бо застосування функціональної медицини для шкірних захворювань є відмінним варіантом, адже дозволяє комплексно підійти до конкретного випадку та оцінити ситуацію ґрунтуючись не тільки на симптомах, а враховуючи генетичний фактор, рівень токсичного навантаження, рівень стресу у житті, раціон і режим сну, це все може впливати на стан шкіри та провокувати її захворювання.

Тільки використовуючи системний підхід, лікар може зосередитись на пошуку та лікуванні справжнього джерела дисфункції в організмі.

 

 

Особливості захворювання шкіри

Існує велика кількість різних типів дерматологічних захворювань, при цьому всі вони потребують особливого підходу до лікування та терапії. Наші лікарі спеціалізуються на лікуванні таких дерматологічних порушень:

  • екзема;
  • псоріаз;
  • акне;
  • атопічний дерматит.

Перелік дерматологічних захворювань на цих варіантах не закінчується. Клініка Святого Даміана Цілителя дотримується принципів інтегративної медицини у лікуванні захворювань шкіри, пропонуючи пацієнтам комплексний індивідуальний підхід. Тож наші лікарі також можуть допомогти з загальним погіршенням стану шкіри.

Деякі шкірні хвороби не становлять загрози для життя, проте можуть вказувати на інше захворювання, яке потребує діагностики та лікування, саме тому дуже важливо знаходити саме причину порушення.

Як відбувається лікування дерматологічних захворювань

Терапевтичні методики, які використовуються для дерматологічних захворювань, є специфічними для кожної конкретної ситуації.

Замість того, щоб лікувати лише симптоми шкірних захворювань, наші лікарі розроблять персоналізований лікувальний план, який включатиме рекомендації щодо зміни способу життя, харчування та рівня фізичної активності.

Також у Клініці Святого Даміана Цілителя є можливість здати тести, які допоможуть знайти першопричину порушення: 

  • GI Effects — це набір тестів для розширеного дослідження стану шлунково-кишкового тракту.

  • DNA Skin — генетичний тест, який допоможе скласти персоналізовану стратегію лікування на основі інформації про вашу індивідуальну біохімію та генетичну спадковість. Він аналізує варіації 18 генів, пов’язаних із такими ключовими метаболічними областями: утворення колагену, захист від ультрафіолету, запалення, захист від окисного стресу.

 

 

Розуміючи взаємозв’язки між усіма системами нашого організму, дуже важливо дослідити справжню причину захворювання шкіри і працювати саме з нею. Залишайте заявку на консультацію — це буде перший крок у розв’язанні ваших проблем зі шкірою.

Клініка Святого Даміана Цілителя